Historie en Certificaten

Historie en Certificaten

Douanenummers

EORI:
AEO-: 
Particulier Douane Entrepot:
Vergunningen inschrijvingen in de administratie van de aangever, onder de regeling douane-entrepot:
Toegelaten geadresseerde (Transit):
Electronisch Aangegeven Douanevervoer:
Vergunning Doorlopende Zekerheid:
Loodscode BK Warehousing:

NR. 803989313
NR. AEO C 0001265
NR. NL00740022418

NR. NL00740022419
NR. NL00740025412
NR. NL00740009265
NR. NL00740022720
NR. 2761 JP 40A

De Douane post waar BK Warehousing onder valt is Douane Nijmegen/Duiven

Adres, postcode, plaats: impact 2, 6921 RZ Duiven

Telefoonnummer: (026) 318 20 00
Faxnummer: (026) 318 20 10
Postadres: Postbus 3070, 6401 DN Heerlen


Sagitta-aangiftepuntnummer:

0297 (invoer)
0432 (uitvoer met uitzondering van resitutieaangiften)
0432 (uitvoer met aanspraak op resitutie)

AGS-aangiftepuntnummer: 0432
NCTS-aangiftepuntnummer: NL000850
Kantoor van uitgang ECS: NL000850
Kantoor van binnenkomst ICS: NL000850

Download het AEO certificaat